We Ship Across Canada! Local Delivery Available!

Collection: Spreads

15 products
  • Argeta Chicken Spread 95g
    Regular price
    $3.40
    Sale price
    $3.40
    Regular price
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Eurocrem 200g
    Regular price
    $2.30
    Sale price
    $2.30
    Regular price
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Eurocrem 1kg
    Regular price
    $9.50
    Sale price
    $9.50
    Regular price
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Argeta Tuna 95g
    Regular price
    $3.40
    Sale price
    $3.40
    Regular price
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Eurocrem 500g
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Abc Cream Cheese 100g
    Regular price
    $1.90
    Sale price
    $1.90
    Regular price
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Argeta Salmon Pate 95g
    Regular price
    $3.40
    Sale price
    $3.40
    Regular price
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Podravka Chicken Pate
    Regular price
    $3.20
    Sale price
    $3.20
    Regular price
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Argeta Spicy Chicken Spread 95g
    Regular price
    $3.40
    Sale price
    $3.40
    Regular price
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Nutella 350g
    Regular price
    $6.60
    Sale price
    $6.60
    Regular price
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Podravka Chicken Pate 95g
    Regular price
    $3.20
    Sale price
    $3.20
    Regular price
    $3.20
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Vitalia Vegetarian Soya Pate
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Regular price
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Neoplanta Patelina Tuna Pate Lean 60g
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Regular price
    $2.50
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Neoplanta Patelina Tuna Pate 60g
    Regular price
    $1.60
    Sale price
    $1.60
    Regular price
    $1.60
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Vitalia Vegetarian Soya Pate
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Regular price
    Sold out
    Unit price
    per